bezoek Arend van Dam

De bekroonde Nederlandse kinderboekenschrijver Arend van Dam komt naar Kaapstad en bezoekt beide locaties van de Nederlandse school.

Arend van Dam heeft in de afgelopen 25 jaar zo’n 100 jeugdboeken geschreven waarvan er een aantal zijn vertaald in o.a. het Deens en Chinees. Zijn bekendste boek is waarschijnlijk “Lang geleden….”, een door Alex de Wolf rijkelijk geïllustreerd boek over de geschiedenis van Nederland waarvan meer dan 100,000 exemplaren zijn verkocht. Andere bekende titels zijn “In een land hier ver vandaan…” (de hele wereld in 50 voorleesverhalen) en “Overal en ergens…” (op reis door Nederland in 50 voorleesverhalen).

Als Nederlandse school zijn wij bijzonder blij dat Arend van Dam onze school komt bezoeken en onze leerlingen gaat vertellen over het schrijven van kinderboeken waarbij hij ongetwijfeld 1 of zelfs meerdere van zijn verhalen zal voorlezen. Van Dam zal beide locaties van onze school bezoeken:

Woensdag 3 mei van 17:00-18:00 uur in Noordhoek (AA Montessori, 2 Village Lane)

Vrijdag 5 mei 16:30-18:00 uur in Mowbray (St George’s Grammar, Richmond Road)

Naast onze leerlingen en ouders is iedereen van harte welkom!!!        Toegang gratis.

 

Erg interessant en leerzaam was het bezoek van Arend van Dam. Ook werden er boeken verloot aan drie gelukkige winnaars.